شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول به چه صورتی قابل دریافت است؟

شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول به چه صورتی قابل دریافت است؟

ومنبع ودلیل این شارژ ها چیست؟

 

احتمالا تاکنون برای شما هم سوالهای زیادی در رابطه با دریافت شارژ رایگان ایرانسل و یا همراه اول پیش آمده، سوالهای از این قبیل که آیا شارژ رایگان حقیقت دارد؟و منبع ودلیل ان چیست؟آ یا پیامهای کوتاه،در تلگرام و یا سایر رسانه ها که برای خیلی از افراد ارسال می شوند و مضمون اصلی همه آن ها این است که با انجام یک سری مراحل، اقدام به دریافت شارژ رایگان نمایید حقیقت دارد؟ اما این پیام ها آیا واقعا صحت داشته و افرادی به رایگان برای شما شارژ خواهند فرستاد؟ اگر اینچنین است، این شارژهای رایگان از چه راهی تامین می شوند و برای افراد ارسال می گردند؟ به طور کلی چگونه می توان شارژ رایگان دریافت نمود؟ مبحثی که امروز قصد بررسی آن را داریم، موضوع چگونگی دریافت شارژ رایگان بوده و نکاتی را در این خصوص بازگو خواهیم نمود تا بدانیم در پس پرده این پیام ها چه می گذرد و واقعا چگونه می توان شارژ رایگان دریافت نمود؟

 

 چگونه شارژ رایگان دریافت کنیم؟

 

اولین سوالی که قصد پاسخگویی و مو شکافی آن را داریم، این است که به طور کلی چگونه می توان شارژ رایگان دریافت نمود؟ آیا روش خاصی برای انجام اینکار وجود دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که تقریبا تمام روش های دریافت شارژ رایگان شبیه به یکدیگر بوده و در ازای ارسال شارژ رایگان، از شما درخواست عضویت در یک کانال و یا ربات را دارندویا یک سامانه تبلیغاتی و.... در برخی موارد نیز علاوه بر این که خودتان عضو این ربات یا کانال شده اید، باید تعدادی از مخاطبینتان را هم نیز به آن کانال یا ربات دعوت کنید تا از شارژ رایگان برخوردا شوید.

 

شیوه کار دقیقا شبیه به یک روش بازاریابی می باشد که در آن افرادی که قصد تبلیغ یک محصول خاص را دارند، به رایگان اقلامی را نیز در اختیار افراد قرار می دهند تا آن ها جذب نموده و سپس بتوانند اجناس خود را به آن ها بفروشند. در حقیقت این شیوه بازاریابی شاید در ابتدا با سود چندانی مواجه نشود اما در بلند مدت اثرات جانبی خود را خواهد گذاشت و خواهید دید که بسیار سودمند ظاهر خواهد شد. حقیقت دریافت شارژ رایگان ایرانسلی و همراه اولی نیز همین است و به سادگی با استفاده از یک هزینه کم، می توان به تعداد زیادی مشتری دست یافت.

 

 

شارژهای رایگان برخی مواقع از سوی خود اپراتورها نیز برای تبلیغات و جذب مشتری ارسال می گردند.

 

به عنوان مثال اگر ما یک شرکت تبلیغاتی داشته باشیم، برای اجاره یک بیلبورد در یک خیابان شلوغ آن هم فقط برای یک ماه، باید مبالغ هنگفتی بین 10 تا 100 میلیون تومان پرداخت کنیم! این در حالی است که در این روش ما هیچ اطلاعی از میزان دقیق افرادی که از طریق بیلبورد به مشتری تبدیل شده اند نخواهیم داشت و از طرفی هیچگونه اطلاعی نیز از ماهیت کسانی که تبلیغ ما را مشاهده کرده اند نخواهیم داشت. حال بیایید عدد 10 میلیون تومان را به شارژهای هزار تومانی تبدیل کنیم. با 10 میلیون تومان می توان 10 هزار شارژ هزار تومانی تهیه کرد که می توان آن را به رایگان بین 10 هزار نفر تقسیم کرد! حال ما یک کانال تلگرام و یا اقدام به ساخت ربات می کنیم و این شارژ ها را به افرادی که کانال ما را تبلیغ نمایند و به عنوان مثال از 3 نفر دیگر دعوت به عمل بیاورند، هدیه می دهیم. با این عمل 10 هزار نفر خود را به 30 هزار نفر تبدیل خواهیم نمود. ضمن اینکه با عضویت هر شخص در کانال تلگرام، ما قادر به دریافت آیدی او خواهیم بود و هر زمان که دلمان بخواهد می توانیم برای او تبلیغاتی را ارسال کنیم. البته در برخی از ربات های این چنینی نیز برای ارسال شارژ رایگان از شما درخواست می شود که شماره خود را نیز با ربات به اشتراک بگذارید  و از این طریق تبلیغات خود را برای شما ارسال کنند.

 

همانطور که مشاهده می کنید، ارسال شارژ رایگان برای دیگران چندان هم دور از ذهن نیست و در برخی موارد حتی از سایر روش های تبلیغاتی نیز موثر تر خواهد بود. بارها نیز شاهد بوده ایم که شرکت های بزرگ و حتی خود اپراتورها نیز برای بیشتر شدن مشتریان خود از این گونه ترفند های تبلیغاتی برای معرفی محصولات خود استفاده می نمایند. در حقیقت ارسال شارژ رایگان برای شرکت هایی که قصد تبلیغات محصولات و خدمات خود را دارند بسیار مفید خواهد بود و از این طریق می توانند اطلاعات بسیار ارزشمندی را بدست بیاورند و هم محصولات خود را به بهترین نحو ممکن تبلیغ نمایند. پس با این حساب می توان گفت که تنها راه دریافت شارژ رایگان ، عضویت در این ربات ها و کانال ها و شبکه های اجتماعی است که در ازای انجام برخی کارها به شما شارژ رایگان هدیه خواهند داد.

 

مراقب برخی ترفندهای غیر تبلیغاتی باشید!

 

(همچنین برخی دیگر از سودجویان از روش های دیگری از طریق ارسال شارژ رایگان قصد ی از شما را دارند که در مباحث آینده در رابطه با این روش ها بیشتر بحث کرده و مفصلا به این موضوع خواهیم پرداخت)

 برای اطلاع از #صحت_سامانه ها *1396#را شماره گیری نمایید، و برای #غیر فعالسازی_سامانه ها *800*1#را شماره گیری نمایید .

بهترین کانال شارژ, رایگان,رایگان,رمز شارژ رایگان,رمز کارت شارژ,شارژ,شارژ ایرانسل,شارژ رایت,لشارژ رایگان ایرانسل,شارژ رایگان رایتل,شارژ رایگان هرمی,شارژ رایگان همراه اول,شارژ هرمی,شارژ هرمی ایرانسل,شارژ هرمی همراه اول,شارژ همراه اول,کارت شارژ,کارت شارژ رایگان,کانال شارژ رایگان,کانال کارت شارژ رایگان

Https://t.me/rayegan_sharj_hamrah_irancell

شارژرایگان

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: شارژ ,رایگان ,دریافت ,کانال ,توان ,ربات ,شارژ رایگان ,دریافت شارژ ,ارسال شارژ ,کارت شارژ ,رایگان ایرانسل ,شارژ رایگان دریافت ,شارژ رایگان ایرانس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آموزش آرایشگری جذاب و دوست داشتنی شو پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان اخبار فرهنگی فوری tiny movies دهکده افـراتـختـہ! کوهسار استیکر تلگرام دانلود پروژه مالی حسابداری